logo

سئو سایت

آیا برای کسب و کار خود نیاز به یک سایت دارید؟

به موتور های جستجو اجازه ذخیره محتوای سایتتان را بدهید

از سئو سایت چه چیزی نصیبتان می شود؟

اگر مالک فروشگاه اینترنتی هستید، اگر وبلاگ خبری یا سایتی در رابطه با آموزش برنامه نویسی دارید. اگر بازدید بیشتر از وب سایت شما باعث رونق کسب و کارتان می شود، در این صورت با سئو سایت، ترافیک بیشتری به سمت سایت شما انتقال خواهد یافت. در واقع کاربر بیشتری از سایتتان بازدید خواهد کرد که بهترین تاثیر برای سایت شما را خواهد داشت.

فروش اینترنتی فروشگاه شما افزایش خواهد کرد، در نتیجه سودتان بیشتر خواهد شد. افراد بیشتری از سایت شما دیدن خواهند کرد، و باعث محبوبیت سایت شما در موتور های جستجو می گردد. در نتیجه سایت شما در جستجوی های مربوط به محتوای مورد نظر در نتایج بالاتری قرار خواهد گرفت.

increase-site-traffic

مزایای SEO

SEO مخفف Search Engine Optimize به معنی بهینه سازی برای موتور های جستجو می باشد. در ادامه با مزایای SEO آشنا خواهیم شد.

افزایش ترافیک

تمام هدف دارنده یک وب سایت داشتن ترافیک بالا می باشد. هدف اصلی سئو افزایش ترافیک به وب سایت است.

increase-site-traffic

بهبود نتایج در موتور های جستجو

با بهبود نتایج در جستجو، ترافیک بیشتری خواهید داشت.

کاهش هزینه های تبلیغاتی

زمانی که سئو سایت شما خوب باشد، برای دیده شدن نیاز کمتری برای هزینه تبلیغاتی به وجود می آید. زیرا موتور های جستجو مانند گوگل به صورت رایگان صفحات را در نتایج جستجو قرار خواهند داد که این موضوع هیجان انگیز فرصت ویژه ای برای کسب و کار ها در دنیای اینترنت به وجود آورده است. با داشتن سئو مناسب نیاز به تبلیغات کلیکی و بنری کاهش پیدا خواهد کرد.

مشاهده تاثیرات در دراز مدت

سئو مانند تبلیغات کلیکی یا بنری زود بازده نیست. یعنی برای تاثیرگذاری نیاز به زمان دارد. و در صورت موفقیت در سئو شما چیزی بیشتر از قرار گرفتن در نتایج نخست جستجو را بدست خواهید آورد. فروش بیشتر،‌کاربر بیشتر، سود بیشتر و تریبونی برای معرفی خود در دنیای اینترنت نصیبتان خواهد شد.

سئو فنی یا Technical SEO

سئو فنی تقریبا مربوط به تمامی کار ها به جز محتوای سایت شما می باشد. در این بخش محتوای سایت شما مهم نیست، بلکه ساختار ها، پیش نیاز ها و کار های مقدماتی مربوط به بهینه سازی سایت انجام خواهد شد.

در قسمت زیر بسته مربوط به سئو فنی لابدان را مشاهده می کنید. این بسته یک بار برای سایت قابل اعمال است و شامل هزینه های ماهیانه نمی باشد. هزینه مورد نظرهزینه پایه می باشد و با توجه به حجم سایت می تواند متغیر باشد.


برای اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل info@lobdown.com یا شماره تماس +989358094771 با ما در ارتباط باشید.

همچنین می توانیم از فرم ارتباط با ما و پشتیبانی آنلاین پاسخگوی شما باشیم.